NÁŠ PŘÍBĚH

Kdo jsme?

Nela a Sára, srdce firmy Na Dřívku. 

Tak a teď nebudeme lhát! Byly jsme dvojka, která Vám neuvaří ani míchaná vejce! Ale když si něco umanete, věříte tomu, nebojíte se pořádné práce a jdete si s úsměvem na tváři za svým, dějí se zázraky! A tak začal příběh nanuků Na Dřívku!

Obě moc rády jíme a umíme ocenit dobrou gastronomii. Jsme pořádní kritici ;). Záleží nám na kvalitě jídla, bedlivě sledujeme složení produktů a jsme eco-friendly. Všechny naše produkty jsou čistě veganské. Rády experimentujeme, máme rády výzvy a jsme obě děsný poctivky....

Jak to bylo?

Od nápadu vytvořit první nanuk uplynuly tři roky. Jak už to tak bývá, začátky byly úsměvné. Jednoho letního dne k nám domů přišel zmrzlinovač a všichni si klepali na čelo ;). Ale my se nedali!

Vyzkoušeli jsme řadu ingrediencí, různé druhy ovoce, bylin, rostlinných mlék, míchali jsme v různých poměrech, páté přes deváté. Bojovali jsme se správným poměrem cukru, s ideální délkou extrakce bylin, s čokoládou, která věčně netuhla, s koupí čistě veganských ingrediencí bez chemie, s nalezením obalů, které dlouhodobě vydrží v mrazících boxech, s věčným nedostatkem dřívek na trhu nebo třeba s logistikou a rozvozem nanuků ve 30 °C. Za ty předchozí tři roky jsme toho zažili hodně, pořídili profesionální stroje, posbírali řadu zkušeností a troufáme si říct, že o výrobě kvalitních nanuků a přípravě veganské zmrzliny už opravdu něco víme :).

Samozřejmě v tom nejsme sami! Nic by nebylo takové, kdybychom neměli business rádce Radima, zakladatele firmy Na Dřívku, extrémně šikovného brigádníka Adama, největší odběratelku a farmářku Lucku Bízovou z levandulové farmy Starovičky, veselou rodinu a partu přátel, od které často sklízíme pochvaly i kritiku.

Jsme Na Dřívku! Dvě holky, které si jdou za svým snem!