NÁŠ PŘÍBĚH

Kdo jsme?

Nela a Sára, srdce firmy Na Dřívku. 

Tak a teď nebudeme lhát! Byly jsme dvojka, která Vám neuvaří ani míchaná vejce! Ale když si něco umanete, věříte tomu, nebojíte se pořádné práce a jdete si s úsměvem na tváři za svým, dějí se zázraky! A tak začal příběh nanuků Na Dřívku!

Obě moc rády jíme a umíme ocenit dobrou gastronomii. Jsme pořádní kritici ;). Záleží nám na kvalitě jídla, bedlivě sledujeme složení produktů a jsme eco-friendly. Všechny naše produkty jsou čistě veganské. Rády experimentujeme, máme rády výzvy a jsme obě děsný poctivky....

Jak to bylo?

Od nápadu vytvořit první nanuk uplynulo 5 let. Jak už to tak bývá, začátky byly úsměvné. Jednoho letního dne k nám domů přišel zmrzlinovač a všichni si klepali na čelo ;). Ale my se nedaly!

Vyzkoušely jsme řadu ingrediencí, různé druhy ovoce, bylin, rostlinných mlék, míchaly jsme v různých poměrech, páté přes deváté. Bojovaly jsme se správným poměrem cukru, s ideální délkou extrakce bylin, s čokoládou, která věčně netuhla, s koupí čistě veganských ingrediencí bez chemie, s nalezením obalů, které dlouhodobě vydrží v mrazících boxech, s věčným nedostatkem dřívek na trhu nebo třeba s logistikou a rozvozem nanuků ve 30 °C. Za těch předchozích pět let jsme toho zažily hodně, pořídily profesionální stroje, posbíraly řadu zkušeností a troufáme si říct, že o výrobě kvalitních nanuků a přípravě veganské zmrzliny už opravdu něco víme :).

Samozřejmě v tom nejsme samy! Nic by nebylo takové, kdybychom neměly business rádce Radima, zakladatele firmy Na Dřívku, extrémně šikovné brigádníky, největšího odběratele levandulovou farmu ve Starovičkách, veselou rodinu a partu přátel, od které často sklízíme pochvaly i kritiku.

Jsme Na Dřívku! Dvě holky, které si jdou za svým snem!